شرکت بنا فرایند تولید انواع سردخانه

 ساخت سردخانه – تعمیر کمپرسور سردخانه – کشتارگاه صنعتی – تونل انجماد – ساندویچ پانل – شارژگاز سردخانه – یخسازی – سردخانه میوه – سردخانه گوشت

سردخانه داروئی

سردخانه دارویی

در انبارش انواع داروهای خوراکی، تزریقی، استنشاقی یا موضعی، هدف ما کنترل دما، رطوبت نسبی، نور و دیگر شرایط محیطی است به گونه‌ای که کیفیت دارو در شرایط استاندارد حفظ شود. به منظور تأمین دمای مناسب برای نگهداری دارو از سردخانه دارو استفاده می‌شود. یکنواختی دما در طول مدت نگهداری و همچنین توزیع دمایی یکسان در سرتاسر فضای سردخانه بر اثربخشی و کیفیت محصول بسیار موثر است. از این رو طراحی و اجرای سردخانه‌های دارویی نیازمند محاسبات علمی دقیق و آشنایی با الزامات خاص این صنعت است.

شرکت مهندسی دامون به منظور نگهداری مواد اولیه دارویی، تولید، انبارش و پخش دارو برای شرکت‌های متعددی از جمله داروسازی دکتر عبیدی، کارخانجات داروپخش، تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک و شرکت پرسیس ژن پار سردخانه طراحی و اجرا کرده است.

دامون آمادگی دارد تا با استانداردهای روز و طی پروسه‌ای علمی، کلدروم دارویی مورد نیاز شما را طراحی و تولید کند. برای اطلاع بیشتر از خدمات سردخانه دارویی دامون می‌توانید کاتالوگ مربوط را مطالعه کنید یا با متخصصین دامون در ارتباط باشید.

ویژگی‌ های انبارهای دارویی

 

محل نگهداری کوتاه‌مدت یا بلند مدت دارو بایستی دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • محدوده دمای انبار باید برای نگهداری داروها مناسب باشد؛ بنابراین با توجه به شرایط محیطی باید از سیستم سرمایش یا گرمایش مناسب بهره برد.
  • برای محافظت از نور خورشید و جلوگیری از انتقال حرارت تابشی، باید سقف انبارها عایق باشد.
  • دور بودن از اماکن و صنایع آلاینده‌ای که دارای بو، دود، گرد و غبار و مواد سمی هستند.
  • ساختمان انبار باید متناسب با حجم و تراکم داروها، وسعت کافی داشته باشد.
  • انبار باید سازه مستحکم با کف بتنی یا کف پوش مقاوم به ضربه داشته باشد.
  • انبار باید قفسه یا پالت داشته باشد و نباید مستقیما کارتن‎ها را روی کف قرار داد. دلیل این نکته، سهولت دسترسی و رعایت مسائل بهداشتی است.
  • تمام بازشوهای دائمی باید برای جلوگیری از ورود حشرات، پرندگان و گزند حیوانات موذی با توری یا کرکره پوشانده شوند. همچنین دربها و پنجره‌ها نیز باید به خوبی درزگیری شوند.

طراحی صفر تا صد سردخانه های تناژ بالا تا ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰تن

ا جرای سردخانه های تناژ بالا با بهترین متد اروپایی و مناسبترین هزینه منطبق با استانداردهای جهانی
 این شرکت دارای کلیه مجوزها ی داخلی و خارجی و ایزوهای مربوط به ساخت و اجرای سردخانه میباشد

تعمیر کمپرسور سردخانه

تعمیرات اساسی کلیه کمپرسورهای برودتی با بهترین قطعات اورجینال

فروش کمپرسور و قطعات سردخانه